يكشنبه 5 فروردين 1397
الأحد 9 رجب 1439
|
Mar 25 2018
|


                                                  

کیفیت نان خلخال رو به بهبودی است

 فریدون بابایی روز پنجشنبه در جلسه کارگروه ساماندهی آرد ونان خلخال افزود: البته هنوز رسیدن به هدف نهایی وپخت نان مرغوب وبا کیفیت در همه نانوائیهای خلخال فاصله داریم.
وی با اشاره به اینکه ایجاد رقابت در پخت نان مرغوب موجب خارج شدن نانوایان ناتوان وناکارآمد از چرخه تولید نان شده است، افزود : در حال حاضر محدودیت ایجاد نانوایی آزد پز در شهرستان برداشته شده ودربازار امروز نان هرنانوایی که بتواند رضایت مشتری را جلب کند در چرخه تولید نان شهرستان باقی خواهد ماند.
رییس کارگروه ساماندهی آرد ونان خلخال اظهار کرد: در خصوص افزایش کیفیت پخت نان در نانوائیهای دولتی وسهمیه پز شهرستان نیز اقدامات موثری صورت گرفته ودر صورت تکرار سه بار تخلف نان از سوی این واحدها سهمیه این نانوائی ها قطع وپروانه فعالیت آن نیز لغو می شود.
وی از تشدید برخورد با تخلفات بهداشتی نانوائی های خلخال در سال جاری خبر داد وگفت: در سه ماه اول امسال از ۱۳۵ مورد نمونه برداری جوش شیرین از خمیر ونان نانوائی های خلخال تنها ۲ مورد مثبت بوده واین نتیجه تلاش مسوولان بهداشت محیط شهرستان است.
در این جلسه حجت مددی رییس اتاق اصناف خلخال نیز از حذف قانون رعایت حدود صنفی در بازار این شهرستان خبر داد وگفت:این قانون شامل نانوائی ها هم بوده وایجاد نانوائی ازاد پز در فاصله کم در یک محل از لحاظ نظام صنفی جدید وصدور پروانه مانعی ندارد.
خلخال در جنوب اردبیل و در همسایگی استان گیلان واقع است.

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.

طراحی و اجرا : آلتین سایت