جمعه 28 دي 1397
الجمعة 12 جماد أول 1440
|
Jan 18 2019
|


                                                  

آجرلو؛ از غیبت در صداوسیما تا استعفا!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آقای آجرلو! شما هم رفتید. مثل همه مدیرانی که در طی چند سال گذشته آمدند و رفتند. اکنون بهترین داور و قاشی مردم و هواداران هستند که قضاوت کنند که عملکرد شما در مقایسه با سایر مدیران چگونه بوده است؟!

یادداشت ورزشی: ساوالان/اردبیل

 

 آنان که به عنوان کارشناس یا مسئول به صداوسیما دعوت شده اند، به خوبی می دانند که روال کار این تشکیلات چنین است که یکی از عوامل برنامه با شخص مدعو، یا روابط عمومی و یا دفتردار او تماس می گیرند و موضوع و تاریخ مصاحبه را اعلام می کنند! شخصی که دعوت می شود خود یا رابط او ، این دعوت را یا قبول میکند و یا رد ! به همین سادگی !

به گزارش آذرقلم، در این تشکیلات اگر بخواهند با ارسال نامه و دریافت پاسخ کتبی از کسی دعوت بعمل آورند و یا از افراد دغل کار و اهل دبه، موافقتنامه کتبی و محضری بگیرند تا ، بعدا منکر قول و قرار خود نشوند، کار از کار گذشته و آنتن صداوسیما تعطیل می شود!

صداوسیما براساس وظیفه ذاتی خود، به دلایل بسیار روشن و مبرهن، خواهان حضور آجرلو در برنامه ورزشی موج فوتبال می شود و در این مسیر، قائم مقام آجرلو، به علت اینکه آجرلو طبق معمول در دسترس نبوده، از طرف آجرلو قبول دعوت می کند و سیمای سهند نیز به مردم آذربایجان و هواداران تیم تراختور اطلاع می دهد که جناب آجرلو- همان کسی که گفت: آمده ام به مردم آذربایجان خدمت کنم_ در برنامه حضور خواهند یافت!

اما آجرلو، در برنامه مزبور حاضر نمی شود و شبکه سهند نیز در اقدامی هنرمندانه و مردم پسند و بهتر بگوئیم خداپسند، سوالاتی را که قرار بوده از آجرلو پرسیده شود، مطرح می کنند!

این عمل صداوسیما، که ستودنی بود مورد استقبال مردم آذربایجان واقع شده و رسانه ها و دنیای مجازی مملو از تشکر و تقدیر مردم آذربایجان و هواداران تراختور از اقدام شایسته و بجای برنامه موج فوتبال شده است!

بی توجهی به هواداران و اجتناب از حضور در بین مردم تبریز کار همیشگی آجرلوست!

اما ایشان چرا از حضور پروازی در صداوسیما که مخارج آن به عهده باشگاه بود، خودداری کرد؟

همگان می دانیم که مدیران قبلی از صداوسیما گله می کردند که فرصتی به آنها نمی دهند تا دو کلمه با هواداران صحبت کنند، حال چرا آجرلو این دعوت طلائی را نادیده گرفته و حتی باعث رنجش بیشتر مردم از خود می شود؟

سایتهای هواداری و رسانه ها پر است از اظهاراتی مبنی بر بی کفایتی او به مردم آذربایجان، و لازم بود که آجرلو از چنین بلندگوی تاثیرگذاری استفاده کرده و خود را از اتهامات برهاند، اما چرا آجرلو به سیما نیامد؟

 

کدام تهمت آقای آجرلو ؟ طرح سوال جرم نیست!

این که جذب کرپیچ و سمیه بی مصرف خارجی نیست که شما راهش را بلدید، اما ما نمی دانیم ! تهمت تعریف دارد با سوال از مسئول فرق دارد! طرح سوال جرم نیست!

تهمت الزاما با جمله خبری همراه است! حتی درشرع، غیبت از عملکرد مسئولین جایز شمرده شده! شما که الحمدلله مسئول نیستید!

راستی آقای آجرلو که اسمتان معرف ترک تبار بودنتان است، اما خود مدعی فارس بودن هستید، تا حال معنی «مسئول» را می دانستید؟! مسئول یعنی کسی که از او سوال می شود! آیا شما مسئول تیم تراختور نیستید؟

القصه ! هواداران محترم تراختور و مردم بزرگوار آذربایجان !

آجرلو که در دیدار با امام جمعه وقت تبریزگفت: من فارسم. آمده ام به آذربایجان خدمت کنم ، بجای خدمت، کارهائی را کرده که میترسد نکته ای از هزاران نکته مکتوم در سیما افشا شود و زبان او بند بیاید!

اینجاست که افکار عمومی در مورد مسئولان قضاوت می کنند!

کسی که جوابگوی افکار عمومی است، در استادیوم ، حیا کن رها کن نمی شنود، از ترس مردم از حضور در بین آنها و هواداران گریزان نمی شود، از جواب دادن به پرسشگران فرار نمی کند! مگر کسی که ریگی در کفشش باشد!

جالب است کسی که افکار عمومی، جز نفرت و انزجار علیه او نیست، می گوید من پاسخگوی افکار عمومی بوده ام!

آقای آجرلو! شما هم رفتید. مثل همه مدیرانی که در طی چند سال گذشته آمدند و رفتند. اکنون بهترین داور و قاشی مردم و هواداران هستند که قضاوت کنند که عملکرد شما در مقایسه با سایر مدیران چگونه بوده است؟!

 

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.

طراحی و اجرا : آلتین سایت