شنبه 5 بهمن 1398
السبت 30 جماد أول 1441
|
Jan 25 2020
|


                                                  

دو اتفاق مبارک

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 به رسم معمول که در مجلس شورای اسلامی حضور داشتم و در لابی مجلس با یکی از دوستان نماینده مشغول گفتگو بودیم متوجه آمدن دکتر خالقی، نماینده محترم شهرستان های خلخال و کوثر به سمت خود شدم. دکتر خالقی همراه با مهندس بابایی، فرماندار محترم شهرستانمان و یکی از همکارانشان بودند. پس از معرفی ما به همدیگر توسط دکتر خالقی، از فرصت استفاده کردم و از امکان و ظرفیت هایی که می توانیم برای معرفی جاذبه های طبیعی گردشگری خلخال ایجاد کنیم به جناب فرماندار توضیحاتی ارایه دادم که خوشبختانه نه تنها مورد استقبال ایشان قرار گرفت، بلکه مهندس بابایی از اقدامات صورت گرفته در بخش گردشگری خلخال از جمله استقبال سرمایه گذاران و ظرفیت های نیروی انسانی در استان، همچنین بسترسازی برپایی همایشی به همین مناسبت خبر دادند که واقعا مایه خوشحالی و مسرت بنده شد. در اثنای صحبت های بنده و فرماندار محترم که جناب آقای حامد مدنی، یکی دیگر از همشهریان عزیز هم به جمع ما پیوسته بودند دکتر خالقی برای آوردن یک میهمان دیگر رفتند. وقتی دکتر خالقی برگشتند ایشان جناب آقای صادقی، رئیس دانشگاه محقق اردبیلی را به ما معرفی کردند، همان کسی که در دوره گذشته مجلس شورای اسلامی از رقیب دکتر خالقی در انتخابات حمایت علنی کرده بودند.

 

یکی از اتفاقات مبارکی که در بالا اشاره کردم همین استقبال دکتر خالقی، نماینده شهرستانمان و میزبانی نماینده مان از کسی بود که در انتخابات از رقیب او حمایت کرده بود. البته به نظر بنده هم وظیفه نمایندگی ایجاب می کند اینگونه باشد، چرا که پس از اتمام انتخابات، هر نماینده باید خود را نماینده همه مردم بداند نه نماینده مردمی که فقط به او رای داده اند. هر چند همه جا و شاید همه نمایندگان اینگونه نباشند.

اتفاق مبارک دوم، اعلام حضور در شبکه های اجتماعی شهرستان حتی یادداشت برداری و استفاده از نقطه نظرات کارشناسانه این شبکه ها توسط مهندس بابایی، فرماندار محترم خلخال بود که در ادامه صحبت های من با ایشان بیان شد. فرماندار محترم ابراز کردند حتی از برخی نوشته ها در این شبکه ها به عنوان مبانی برنامه ریزی های شهرستان استفاده می کنند.

 به عنوان نمونه فرماندار محترم به پرسش و پاسخ چند وقت پیش دوستان گروه «استراتژی توسعه خلخال و کوثر» با حقیر اشاره کردند که در آنجا در رابطه با علل مهاجرت مطالبی را مطالعه کرده بودند و به خوبی به خاطر داشتند.

بنده به سهم خود این «دو اتفاق مبارک» را در سال نو و همراه با سال نو خدمت تک تک همشهریان خود تبریک عرض می نمایم و امیدوارم در سال جدید با استمرار و ازدیاد استقبال هایی از نوع «استقبال نماینده محترم شهرستانمان از حامی رقیب خود» همچنین استفاده بیشتر از نوع «استفاده فرماندار محترم خلخال از نقطه نظرات کارشناسانه در شبکه های اجتماعی» بتوانیم با نگاه نو، گام های همدلانه و همراهانه مضاعفی را در راه آبادانی خلخال و کوثر و سرافرازی و سربلندی یکایک همشهریانمان برداریم.

قادر نصیری ترزنق

دیدگاه‌ها   

0 # فرزاد ابراهیمی 1397-01-23 19:38
باسلام در این دوره نمایندگی
نمونه های برعکس آنرا هم از جناب دکتر خالقی خیلی مشاهده کردیم..
پاسخ دادن
0 # قادر نصیری ترزنق 1397-02-10 18:20
با عرض سلام خدمت جناب آقای ابراهیمی ارجمند
ضمن احترام به فرمایش شما، به نظر می رسد نقدتان مبهم است. لطفا نمونه ها را نام ببرید تا برای مردم عزیز هم مشخص شود. در اینصورت مردم در دوره های آتی انتخابات با شناخت بیشتر از نماینده، به او رای خواهند داد.
این حق مردم است تا بدانند شخصی را که به عنوان نماینده و نمایاننده شخصیت و شان یک یا دو شهرستان به مجلس فرستاده اند، دارای چه مقدار ظرفیت تحمل رقیب و سعه صدر است.
لطفا نمونه های تان را بدون ابهام بیان فرمایید.
پاسخ دادن
0 # ناشناس 1397-01-26 08:56
مبارکتون باشه................ دنیا داره فضا را تسخیر میکنه انوقت نگارنده محترم از اشنایی با نماینده و فرماندار و... به مبارکی یاد میکنند .... همایش و سرمایه گذاری و. ... پیشکش حضرات محترم ... نئوپان را نوسازی کنید بقیه پیش کش ....
پاسخ دادن
0 # قادر نصیری ترزنق 1397-02-10 18:28
با سلام خدمت منتقد محترم «ناشناس»
ضمن ابراز هم رایی با منتقد محترم در رابطه با نوسازی نئوپان، در مطلب «دو اتفاق مبارک»، نگارنده به هیچ وجه از آشنایی با نماینده و یا فرماندار به «مبارکی» یاد نکرده است، بلکه - اگر دقت می فرمودید-؛
1 - از استقبال نماینده شهرستان از حامی رقیب خود در انتخابات دوره گذشته و 2- از استفاده فرماندار از نظرات کارشناسانه همشهریان به خصوص جوانان در فضای مجازی، به عنوان دو اتفاق مبارک یاد شده است.
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.

طراحی و اجرا : آلتین سایت