پنجشنبه 27 دي 1397
الخميس 11 جماد أول 1440
|
Jan 17 2019
|


                                                  

آقاي خالقي؛ شما بفرماييد چكار بايد كرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در گرماي خرداد ٩٦ در تقارن با ماه مبارك رمضان، جهت مصاحبه پيرامون مسائل و مشكلات بهداشت و درمان خلخال ، پاي صحبت هاي دكتر خالقي نماينده خلخال در مجلس شوراي اسلامي نشستيم براي بنده يكي از موضوعات جالب توجه كه از آن مصاحبه بدست آمد ، انتقال بدون جايگزيني حداقل ٦٠ نفر از پرسنل شبكه بهداشت درمان خلخال به مركز استان بود. كه اولين بار در خرداد ماه ٩٦ از آن مطلع شدم.


با توجه به اينكه دكتر خالقي عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس و از پزشكان پيشكوست كشور محسوب مي شود همواره احترام خاصي در وزرات بهداشت براي ايشان قايل هستند لذا انتظار مي رفت حداقل در حوزه بهداشت و درمان مشكلات منطقه حل شده و يا حداقل كمتر شود ولي همچنان مشاهده مي شود كه دكتر خالقي در اين زمينه موفق عمل نكرده است،  نكنه جالب اينكه دكتر خالقي بجاي ارايه گزارش عملكرد خويش، همواره به عنوان منتقد شرايط كنوني عمل كرده و به بيان مشكلات مي پردازد


يكي از مسايلي كه دكتر خالقي خيلي بهش اهميت مي دهد و هميشه به عنوان يكي از مشكلات اصلي منطقه بيان مي كند انتقال بدون جايگزيني ٦٠ نفر از پرسنل بيمارستان خلخال مي باشد از خرداد ماه ٩٦ كه نگارنده اولين بار خبر مذكور را از دكتر خالقي شنيده ، تاكنون بارها و بارها تكرار آن را مشاهده كرده است كه نمونه آخر آن همزمان با روز پرستار در بهمن ٩٦ مي باشد

جناب آقاي خالقي ؛ اكنون ١٨ ماه مي باشد كه جنابعالي نماينده منطقه هستيد و در تدوين بودجه سالهاي ٩٦ و ٩٧ در مجلس بوديد اكنون شما نبايد به عنوان منتقد عمل كنيد بلكه بايد به عنوان مقام مسئول به افكار عمومي جواب دهيد كه در اين ١٨ ماه چكار كرده ايد؟جنابعالي بارها از ديدار خود با وزير بهداشت و دستورات وي براي اين استخدام خبر داده ايد ولي تاكنون هيچ اتفاقي نيافتاده است.

اگر در گذشته اشتباهاتي صورت گرفته و ٦٠ نفر بدون جايگزيني منتقل شده است امروز هم داره همان اشتباهات تكرار مي شود و هيچ اقدام عملي براي جايگزيني آنها انجام نمي شود. جناب آقاي دكتر خالقي؛ هدفتان از تكرار اين مسئله چيست؟ آيا راهكار ديگري داريد بفرماييد؟ آيا كسي جزء نماينده مجلس بايد از وظيفه نظارتي خويش براي حل اين مساله اقدام نمايد؟

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.

طراحی و اجرا : آلتین سایت